Пошук

Голос мого літа

Рейтинг Користувача: / 12
НайгіршеНайкраще 

Голос мого літа

Літо – найкращий час для відпочинку.

Проведи свої канікули разом з нами

До відома читачів: Бібліотека № 15 запрошує всіх бажаючих прийняти участь у конкурсі фотографій «Голос мого літа». Цей конкурс має декілька номінацій:

1. «Бібліоліто»

2. «Літній вальс»

3. «Літо розваг»

Перша номінація присвячена темі літо з книгою. Прочитай та поділись враженнями про прочитане. Це можуть бути фото з книгою (або просто книги) на пляжі, на природі, у бібліотеці, в магазині, в сквері, будь-де, де побажаєте, навіть у фонтані або морі (річці).

Друга номінація розкриває тему літньої незайманої природи. Сюди входять літні пейзажі, заходи та сходи сонця, життя тварин, грайливі хвилі моря, та все, що зв’язано з природою нашої мальовничої України ( і не тільки ☺).

Третя номінація - літо розваг. Назва цієї номінації каже сама за себе. Це – ваш відпочинок, ваші розваги. Це можуть бути цікаві фотографії з різних літніх фестивалів, конкурсів або просто ігор. Також це можуть бути кумедні фото з відпочинку.

Якщо вас це зацікавило, то давайте подивимося, що потрібно для участі:

• Бути користувачем бібліотеки

• Зареєструватися у конкурсі

• Мати з собою цікаві фотографії з літніх канікул

• Мати натхнення та наснагу, віру в себе

• Бути готовим до перемоги

• Бути готовим до співпраці

• Мати відчуття прекрасного та стилю

Наша бібліотека - демократична та справедлива. Тому переможців будуть обирати найрозсудливіші судді – наші читачі та гості методом голосування. Голоса будуть зберігатися у непрозорій, запломбованій скриньці для голосувань,що буде знаходитись в читальному залі. Також можна буде віддати свій голос на сайті нашої бібліотеки у колонці у верхньому правому куті (babylib15.org.ua). Також наших переможців очікують нагороди у вигляді заохочувальних призів та грамот, публікація фото переможців на офіційному сайті Центральної Бібліотеки Солом’янського району та на сайті нашої бібліотеки.

Дата проведення: 1.07 – 29.08

Результати конкурсу очікуйте з 29.08 – 1.09

Бажаємо вам удачі.

 
Банер
Опитування
Найкраща фотографія
 
Задайте питання

vopros

Якщо у вас є до нас запитання пишіть на нашу електронну пошту

libchild15@yandex.ua

На сайті
На даний момент 5 гостей на сайті